Ubezpieczenie flotowe

Ubezpieczenie jest zagadnieniem bardzo istotnym dla Twojej firmy. Stanowi bowiem ok 12-13% ogólnego kosztu wydatków ponoszonych na jedno auto służbowe. FLEETconsulting przeanalizuje szkodowość w Twojej firmie i przygotuje elastyczny i indywidualnie obsługiwany program ubezpieczenia.

Uwzględniać on będzie przygotowany przez nas program naprawczy w zakresie zachowań kierowców, zminimalizowanie ryzyka oraz sprawne zarządzanie procesem zgłaszania, monitorowania i likwidacji szkód. Wszystko to razem w konsekwencji przełoży się na realne obniżenie stawki ubezpieczenia. i Twoje oszczędności.

Sprawdzimy dokładnie jaka była historia szkodowości, przeanalizujemy: regulaminy korzystania z aut służbowych (bądź jeśli posiadasz – Car Policy), profile jazdy kierowców, oraz zakres obowiązującej polisy ubezpieczeniowej. Po wykonaniu wszystkich czynności, zapewniamy, że Twoja firma nie będzie płacić więcej za składkę ubezpieczenia.

Nasi eksperci mają bogatą wiedzę z zakresu ubezpieczania floty oraz stawek obowiązujących dla poszczególnych rodzajów przedmiotów. Każdy klient posiada inny rodzaj zagrożeń i ryzyko związane z wykonywaniem przez niego usług. Tylko unikalne podejście do oceny, połączone z doświadczeniem ekspertów z FLEETconsulting pozwoli na stworzenie unikalnego kształtu ochrony ubezpieczeniowej.


Aby dowiedzieć się więcej lub porozmawiać z jednym z naszych ekspertów, zadzwoń pod numer 505 191 055 lub kliknij tutaj aby się z nami skontaktować.